Опорні блоки

Надійно і довговічно.

Блоки і кришки виготовляються з дрібнозернистих жорстких бетонних сумішей методом вібропресованого з подальшим їх твердением в пропарювальних камерах. Блоки мають отвори для заповнення щебенем і пази для сполучних стрижнів.

Монтувати блоки можна при мінусових температурах, встановлювати їх на скельній основі і при обмеженому просторі. Крім того, блоки володіють естетичною привабливістю - можуть бути виготовлені в будь-якій кольоровій гамі, в тому числі і «плямистими», що досягається неповним перемішуванням барвників. Можна розробляти будь-які варіанти кладки, підлаштовуючись під особливості місцевості і вимоги замовника. Не варто забувати і про підвищеної несучої здатності конструкцій, і про їх довговічності (можуть служити більше 100 років).

Характеристики

Розмір блока 400*300*200 мм
Розмір крышки (400*300)*267*100 мм
Плотність бетона не менее 2200 кг/см3
Середня вага блока 40кг
Класс бетона В15, В20, В22,5,В25
Моростійкість F100, F150, F200, F300
Водонепроникність W4 W6
Водопоглинання, % не более 6%

Призначення блоків

Для зміцнення схилів, зміцнення ґрунтів, зведення підпірних стін, від невеликих по висоті, наприклад в ландшафтному дизайні, до високих споруд в дорожньому, мостовому і промисловому будівництві.

Декоративна підпірна стінка з бетонних блоків будується з метою терасування ділянки, розширення Вашої корисної площі на зони з різною висотою. Зазвичай, на підпірні стіни діє навантаження з боку ґрунтів. Як наслідок, для будівництва стіни необхідно використовувати спеціальні бетонні блоки. За допомогою блоків можна укріпити береги або будь який схил не залежно від ландшафту.
Спеціальні бетонні блоки кріпляться між собою анкерами, без застосування цементного розчину або інших клейких засобів, що дозволяє проводити монтаж не залежно від пори року. В даній технології побудови підпірних стін, основне навантаження сприймає синтетична георешітка, яка пошарово армує масиви ґрунту тим самим утримує блоки. Блоки вготовляються з відсіву мають декоративну лицьову грань (рваний блок).
Дана технологія дає можливість звести підпірну стінку до 15 м. Як показала практика - вартість стінки з блоків не перевищує вартості капітальної залізобетонної підпірної стіни, а якщо висота конструкції перевищує 2 м, то споруда з блоків дешевша на 10-20%.
Підпірна стінка відмінно впишеться близько гаража або на задньому дворі і надасть прибудинкової території доглянутий і упорядкований вигляд. Підпірна стіна з бетонних блоків - міцна, довговічна і може бути побудована в будь-якій формі, відповідно до ваших архітектурних шедеврів. З верху підпорної стінки можна побудувати пліт будь-якої складності, чи то паркан з каменю, бетонна огорожа і т.д..
Залежно від конструкції і розмірів стіни, споруда деяких стінок може бути досить простою. Це зажадає трохи часу і фізичної роботи, але в підсумку ви заощадите гроші і будете задоволені самостійно виконаною роботою.

Переваги

- низька вартість модулів і робіт по установці
- простий монтаж (мінімальна кількість техніки, не потрібно висококваліфікований персонал)
- можливість монтажу в умовах негативних температур без додаткового обігріву
- можливість установки в умовах обмеженого простору (в т.ч. можливість монтажу блоків до скельного підстави)
- естетичність, можливість розробки персоналізованих рішень по зовнішній обробці
- довговічність споруд (до 100-120 років)
- висока несуча здатність конструкцій
- відсутність обмежень по висоті
- ідеально підходить для застосування в міських умовах
Різниця у вартості між підпірними стінами, зведеними з залізобетону і армуючої системи з блоків, досягає 25-30%. Крім того, терміни будівництва стін можуть відрізнятися до 3-х разів на користь армогрунтових конструкцій, що в цілому дає великий економічний ефект.